KARGO VE TESLİMAT KOŞULLARI

1- Siparişlerimin kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Yurt içi siparişleriniz MNG Kargo aracılığı ile siparişten sonraki 1-10 gün içersinde sizlere ulaştırılmaktadır.

Yurt dışı siparişleriniz SKY NET Express ve Arameks Kargo aracılığı ile siparişten sonraki 1-10 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. 

Paketiniz kargolandığında sistemde kayıtlı olan mail adresinize kargonuzu takip edebileceğiniz bilgiler gönderilir. 

Haftaiçi saat 16:30’a kadar verilen siparişler bir sonraki gün teslim edilir.
Cuma saat 16:30’dan sonra, Cumartesi saat 16:30’a kadar olan siparişler Pazartesi teslim edilir.
Cumartesi günü saat 16:30’a sonra ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilir. (Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.)

 

3- Kargo ücreti ne kadar?

Kargonuza ait toplam tutarı sepetinizde ve satın alma ekranında görüntüleyebilirsiniz. Siparişinizin ücreti günlük döviz kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Ödemelerinizi Kredi Kartı, Banka Kartı ve Havale ile yapabilirsiniz.

Yurtiçi alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme tercih edildiği takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 6.90 TL alınmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir. 75 TL altı alışverişlerde 6.90 TL kargo bedeli, 6.90 TL kapıda ödeme hizmet bedeli (tahsilat bedeli) alınmaktadır.

Yurtdışı alışverişlerde $55 / €50 üstü siparişlerde kargo ücretsizdir. 

 

4- Kargom nerede?

Kargonuzun durumunu sizinle e-posta ile paylaşılan "Gönderi Kodu" ile takip edebilirsiniz. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Triltril.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

 Notlar: 
 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

www.triltril.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.